Akta osobowe 2019

Akta osobowe 2019

Segregator na akta osobowe 2019 File posiada dwustronnie zadrukowane przekładki ABCD zgodnie z obowiązującymi od 2019 roku przepisami, a na grzbiecie umieszczone posiada okienko na wpisanie na przykład nazwiska lub numeru pracownika.

czytaj całość »
Niszczarki Tarnator

Niszczarki TarnatorNiszczarki Tarnator to dobrze znane i popularne na rynku polskim urządzenia. Mają zastosowanie zarówno w małych firmach jak i dużych przedsiębiorstwach oraz urzędach państwowych. Niszczarki Tarnator to maszyny o nowoczesnym wyglądzie charakteryzujące się cichą pracą. Kluczowym dla Klientów jest fakt, że niszczarki Tarnator charakteryzują się dużą wytrzymałością i długowiecznością. Teraz niszczarki Tarnator dostępne są już w naszej ofercie.

czytaj całość »
Najtańsza markowa liczarka do banknotów

Najtańsza liczarka do banknotówNajtańsza liczarka do banknotów LB 1000B posiada łatwy i czytelny panel z klawiaturą ułatwiająca proces obsługi liczenia. Najtańsze liczarki do banknotów LB 1000B pracują przy zastosowaniu zaawansowanego programu międzynarodowego Single Chip Micyoco, który gwarantuje bardzo dokładne i szybkie liczenie z możliwością wykrywania fałszywych banknotów w świetle ultrafioletowym. Najtańsza liczarka do banknotów  wykrywa także: połówki banknotów, podwójne banknoty, sklejone banknoty

czytaj całość »
Najlepsze markery olejowe

Markery olejoweNajlepsze markery olejowe gwarantują trwałe oznaczanie praktycznie każdej powierzchni, są wodoodporne oraz odporne na działanie światła. Markery olejowe cechuje wyjątkowa wytrzymałość na działanie rozmaitych czynników zewnętrznych, więc nie trzeba się obawiać przypadkowego zmazania lub starcia po przypadkowym przesunięciu po napisie jakimś przedmiotem. 

czytaj całość »
Profesjonalny tester banknotów

Profesjonalny tester banknotówProfesjonalny tester banknotów jest wyjątkowym urządzeniem, zapewniającym bezbłędne i bardzo dokładne wykrywanie fałszywych dokumentów oraz banknotów na każdy możliwy sposób ponieważ tester banknotów dysponuje bardzo szerokim zakresem metod detekcji, dając możliwość weryfikacji większości zabezpieczeń, które występują w światowych walutach. Profesjonalny tester banknotów banknotów Glover FD-7500 posiada światło ultrafioletowe UV (365 nm), podczerwień IR (850 nm), światło białe padające z góry, z dołu (transparentne) i boczne, kontrolę rozmiaru, głowicę magnetyczną, specjalny wyprofilowany otwór umożliwiający wkładanie całych kartek formatu nawet A4.

czytaj całość »
Porządna gilotyna A3

Porządna gilotyna a3 do papieru

 

Porządna gilotyna A4 do papieru musi być wygodna i bezpieczna w użytkowaniu. Jakość wykonania musi gwarantować wieloletnie użytkowanie. Gilotyna taka z pewnością musi być wyposażona w wysokiej jakości ostrze „Solingen” zabezpieczone przezroczystą, plastikową osłoną, automatyczny docisk obcinanego materiału oraz dźwignię EASY-LIFT, która ułatwia łatwe usuwanie papieru spod listwy dociskowej. 

czytaj całość »
Nowe przekładki do akt osobowych wg. wzoru 2019

Przekładki ABCD do akt osobowych 2019Od 1 stycznia 2019 r. weszły w życie między innymi przepisy dotyczące skrócenia okresu przechowywania akt pracowniczych. Pojawiła się również konieczność zmiany rozporządzenia dotyczącego prowadzenia przez pracodawców dokumentacji pracowniczej oraz sposobu prowadzenia akt osobowych pracownika. Dla większości pracodawców wiąże się to ze zmianą teczek i segregatorów do akt osobowych lub wymianą przekładek do tych segregatorów na przekładki ABCD.

czytaj całość »
Mała tania bindownica do domu

Mała tania bindownica do domuMała tania bindownica znajdzie zastosowanie w prawie każdym domu. Pomoże posegregować dokumenty finansowe, wyciągi czy dokumenty osobiste. Mała tania bindownica może przydać się też do oprawiania przepisów kuchennych lub prac plastycznych naszych pociech. Zobacz jaka wg nas jest najlepsza małą i tania bindownica do domu.

czytaj całość »
Popularna popielnica biurowa

Popularna popielniczka biurowa

 

Popularna popielniczka biurowa przeznaczona do pomieszczeń biurowych, holów, korytarzy itp. w wszelkiego rodzaju budynkach użyteczności publicznej. Noga i stopa popielniczki biurowej wykonane są z blachy stalowej i pomalowane farbą proszkową, natomiast miska popielniczki wykonana jest z blachy nierdzewnej. 

czytaj całość »
Jaka bindownica do domu

Jaka bindownica do domu

 

Jaka bindownica do domu ? Bindownica to urządzenie, które pozwala w łatwy sposób spiąć i oprawić plik kartek papieru. Aktualnie można stosować różne sposoby bindowania korzystające z grzbietów oraz okładki. Duże i drogie bindownice są dla firm. A jaka jest najlepsza bindownica do domu? 

czytaj całość »
Bezpieczne szafki na klucze

Szafki na klucze

 

Metalowe szafki do przechowywania kluczy, to produkty, które rozwiązują kłopot z bezpiecznym przechowywaniem kluczy w domu i firmie. Klucze, będą w nich zawieszone w sposób uporządkowany, wygodny i bezpieczny. Bezpieczne szafki na klucze mają zamki cylindryczne lub szyfrowe.

czytaj całość »
do góry
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl