Jaki tester do banknotów?

Tester Glover SLD-16Nowy tester do sprawdzania banknotów Glover SLD-25 UV jest to profesjonalny tester do sprawdzania autentyczności banknotów. Tester Glover SLD–25 wykrywa różnice pomiędzy farbą absorbującą UV, a odbijającą UV, umożliwia również sprawdzenie znaku wodnego, oraz uzupełniających się znaków optycznych, a także mikrodruków, dzięki wyposażeniu w szkło powiększające.

czytaj całość »
Podciśnieniowa liczarka do banknotów Glover VC-525

Liczarka Glover VC-525Liczarka Glover VC-525 to urządzenie do podciśnieniowego, jednoosobowego liczenia banknotów będących pod opaską, wyposażona jest w system samodiagnozujący, który pozwala na automatyczne wychwycenie usterek urządzenia przed rozpoczęciem pracy, cztery różne tryby pracy pozwalają na uniwersalne zastosowanie wszędzie tam, gdzie zachodzi potrzeba szybkiej i precyzyjnej weryfikacji ilościowej banknotów, a kilka prędkości liczenia ułatwia weryfikację zarówno starych, zniszczonych banknotów, jak i zupełnie nowych. 

czytaj całość »
Profesjonalna niszczarka automatyczna

Profesjonalna niszczarka automatycznaWysokowydajna, profesjonalna niszczarka automatyczna do użytku w dużym biurze, która niszczy do 550 kartek na ścinki 4×38 mm w 13 minut. Prosta w obsłudze, wydajna, cicha, energooszczędna i bezpieczna. Brak uciążliwych zacięć dzięki systemowi Auto Reverse. W trybie automatycznym niszczy dokumenty ze zszywkami i małymi spinaczami biurowymi a w trybie podajnika ręcznego dokumenty wielokrotnie złożone, karty kredytowe, płyty CD/DVD, pocztę reklamową.

czytaj całość »
Najtańsza liczarka do bilonu

Najtańsza liczarka do bilonuNajtańsza profesjonalna liczarka bilonu Glover CS-350 to urządzenie doskonale sprawdzające się w miejscach o średniej i niskiej intensywności obsługi gotówki (monet). Glover CS-350 pozwala na sortowanie i jednoczesne liczenie zbioru monet o różnych nominałach. Po zakończonym procesie sortowania i liczenia, sorter poda wartość wszystkich monet oraz pokaże ile monet każdego nominału znajdowało się w rozsortowanym zbiorze. Jest to aktualnie prawdopodobnie najtańsza markowa liczarka bilonu na rynku polskim.

czytaj całość »
Nowa niszczarka Fellowes 92Cs

Niszczarka Fellowes 92CsNowa niszczarka Fellowes 92Cs to niszczarka do małego i średniego biura. Niszczy jednorazowo do 18 kartek (70g) na ścinki 4x38 mm. Poziom zabezpieczenia zniszczonych dokumentów P-4, kart kredytowych T-4, płyt CD/DVD O-3. Niszczy dokumenty ze zszywkami i małymi spinaczami, karty kredytowe i płyty CD/DVD. Szerokość szczeliny wejściowej 229 mm. Elektroniczny start-stop, funkcja cofania. Wyjmowany kosz o pojemności 25 litrów. Obudowa na kółkach. Gwarancja: 2 lata na całość urządzenia, 5 lat na noże tnące.

czytaj całość »
Okładki do termobindownicy - termookładki

Termookładki, okładki do termobindownicyTermobindowanie to najprostszy sposób na najszybciej oprawiony dokument przy pomocy termookładek oraz termobindownic.  Bez względu na ilość kartek w oprawie , wystarczy kilkadziesiąt sekund i gotowe. Zobacz ceny termookładek czyli okładek do termobindownic. Termookladki to system oprawy dokumentów składający się z transparentnego przodu , wykonanego z przeźroczystej folii, sztywnego laminowanego tyłu oprawy gwarantującej odpowiednią szerokość oraz grzbietu powlekanego klejem termicznym.

czytaj całość »
Bindownica do małego i średniego biura

bindownica do małego i średniego biuraBindownica do małego i średniego biura Opus Maxi Bingo to kolejna, z serii nowocześnie zaprojektowanych, bindownica do grzbietów plastikowych, polecana do użytku biurowego. Posiada trwałą, metalową podstawę, regulację marginesu i głębokości perforacji oraz dźwignię o dwóch ramionach, co zapewnia łatwe i precyzyjne dziurkowanie kartek. Maksymalny format dokumentu A4. Rodzaj oprawianego grzbietu: plastikowy. Maksymalna ilość oprawianych kartek grzbietem plastikowym: 510 (grzbiet 51 mm).

czytaj całość »
Laminator Fellowes Venus 2 A3

Laminator Fellowes Venus 2 A3Laminator Fellowes Venus 2 A3 to łatwy w użytkowaniu laminator do zastosowania w dużym biurze. Maks. format laminowanego dokumentu: A3. Szerokość wejścia: 320 mm. Maksymalna grubość folii laminacyjnej: 250 mik. Laminacja na zimno i na gorąco (AutoSense). Advanced Pouch Tracking System wykrywa, gdy dokument został wprowadzony nieprawidłowo lub nie przeszedł w całości przez laminator w normalnym czasie działania, ostrzega o tym użytkownika i automatycznie wycofuje dokument do czasu usunięcia blokady.

czytaj całość »
Wartościowa, nominałowa liczarka do banknotów

WARTOŚCIOWA, NOMINAŁOWA LICZARKA DO BANKNOTÓWLiczarka do banknotów Glover GC-150 to bardzo zaawansowane urządzenie działające na systemie operacyjnym Linux. Liczarka Glover GC-150 jest liczarką wartościową, która ma zaawansowaną technologię automatycznego rozpoznawania waluty oraz rozróżniania nominału. Technologia ta pozwala także na wykrywanie fałszywych banknotów. Liczarka Glover GC-150 weryfikuje banknoty pod kątem prawdziwości w UV, MG, MT oraz IR. Potrafi także wykryć podwójne banknoty.

czytaj całość »
Niszczarka biurowa ścinkowa do pracy ciągłej

Niszczarka biurowa ścinkowa do pracy ciągłejNiszczarka biurowa ścinkowa do pracy ciągłej Kobra serii +1 przeznaczona do średniej wielkości biur i urzędów. Wyposażone w silnik przystosowany do 24 godzinnej pracy ciągłej bez przegrzewania, zapewniający większą efektywność niszczenia. Poziom bezpieczeństwa DIN 66399: P-4/ T-4/ E-3/ F-1. Niszczarka może niszczyć dokumenty zawierające dane osobowe zgodnie z RODO.

 

czytaj całość »
Biznesowa niszczarka dokumentów P4

Biznesowa niszczarka przybiurkowa z poziomem bezpieczeństwa P4 - Opus TS 2222 CD. System paskowo-odcinkowy zapewnia wyższy stopień tajności i kilkakrotnie mniejszą objętość ścinków. Niszczarka posiada specjalną szczelinę do niszczenia płyt CD lub kart kredytowych. Zgodna z RODO w zakresie niszczenia dokumentów zawierających dane osobowe.

 

czytaj całość »
do góry
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl