Popularna niszczarka Kobra +1 CC4 ES jeszcze taniej

Niszczarka Kobra +1 CC4 ES z dodatkowym rabatem lub bonami Sodexo w prezencie. Zamów niszczarkę Kobra +1 CC4 ES i uzyskaj rabat aż do 170 zł. lub bony Sodexo tej samej wartości w prezencie! Dodatkowo pełna polska gwarancja 3 lata (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem na polskim rynku) i dostawa kurierem gratis! Znajdziesz gdzieś lepszą ofertę? Daj nam znać.....na pewno ją przebijemy! Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

czytaj całość »
Zestaw bindowniczy do produkcji fotoksiążek

Ciekawa promocja na zestaw bindowniczy Opus Binding Tower.  Opus Binding Tower to funkcjonalny zestaw czterech urządzeń do profesjonalnej oprawy kanałowej oraz produkcji fotoksiążek w estetycznych twardych oprawach z indywidualnym wzorem. W skład zestawu wchodzą Opus Atlas 300 Mono, Opus ImegePress, Coverator Opus 330, Solid Trimmer 320. Całość kosztuje teraz 5499,00 zł. brutto.

czytaj całość »
Promocja niszczarek Rexel

Znana i popularna marka niszczarek biurowych Rexel proponuje Klientom końcowym bardzo atrakcyjną promocję wybranych modeli urządzeń. Promocja typu "cashback" czyli otrzymasz od producenta zwrot części ceny zakupu. 

czytaj całość »
RODO - Jaka niszczarka do biura

Na mocy unijnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) od 25 maja 2018 roku wszystkie firmy, które przetwarzają dane osobowe pochodzące od mieszkańców UE, muszą dostosować sposoby ochrony danych do nowych wytycznych również w zakresie niszczenia danych na papierze.

czytaj całość »
Najlepsza niszczarka do małego biura
Najlepsza niszczarka do małego biura

Wielokrotnie odpowiadamy na pytania Klientów o najlepszą niszczarkę do małego biura. Czym należy się kierować wybierając niszczarkę do małego biura? Porównując kilkadziesiąt modeli różnych producentów z naszej oferty wyłoniliśmy jednego zwycięzcę. Niszczarka Opus CS 2212 CD to z pewnością bardzo interesujące urządzenie do niszczenia nie tylko dokumentów w małym i średnim biurze.

czytaj całość »
do góry
bestseller
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl